Haber

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve il başkan yardımcıları Foça İlçe Başkanı Esen Çeşmeci’yi ziyaret etti

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve il başkan yardımcıları, yeni atanan Foça İlçe Başkanı Esen Çeşmeci ve ilçe yönetimini tebrik etmek, yapılacak çalışmalar ve 100. yıl etkinlikleri hakkında görüşmek üzere Foça’ya gitti.

İlçe Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıya Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz ve CHP’li belediye meclis üyeleri de katıldı.

100 YIL DAHA BU MİLLETE HİZMET EDECEĞİZ

Şenol Aslanoğlu, ağustos ayında yapılan ilçe genel kurulunun ardından göreve başlayan CHP Foça İlçe Başkanı Esen Çeşmeci ve ilçe yönetimini tebrik ederek; “Başarılar diliyorum. Yeni dönem hayırlı olsun. Yerel yönetimlere yeniden hakim olduğunuz bir dönem olsun. Hepinize keyifli, huzurlu, keyifli bir 2 yıl diliyorum. Hayırlı olsun… Bugün istedik. Organizasyonla ilgili çalışmalarımız ve 100’üncü yılımız hakkında sizlerle sohbet etmek çok değerli.” “Pek çok parti 100 yaşına kadar yaşamıyor. Bunun dünyada çok fazla örneği yok. Onun için biz 100’üncü yılımızı daha büyük bir coşkuyla kutlamak istiyoruz. Vatandaşlarımıza şunu söyleyelim: 100 yaşındayız, biz 100’üncü yılımızı daha büyük bir coşkuyla kutlamak istiyoruz. 100 yıl daha bu ülkeye hizmet edeceğiz” dedi.

Foça İlçe Başkanı Esen Çeşmeci ve ilçe teşkilatı, tebrik ziyaretinden dolayı İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve yardımcılarına teşekkür etti.

eruhajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu